Kreatif Yazılım Ajansı

Web tasarım hizmetlerimiz ile marka ve hizmetlerinizi tüm dünyaya duyurmaya hazır mısınız?

Oluşturduğumuz yüksek kullanıcı deneyimli siteler ile sizleri hedeflediğinizden daha ileriye taşıyoruz. Günümüz teknolojisinde sadece tema veya tasarımlar beklenen etkileri gerçekleştirmede geride kalabilmektedir. Bunun sebebi tamamen tasarım odaklı düşünüp herhangi bir işlevsellik katılmadığı durumlarında ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle tasarımın haricinde sitenin de hızlı çalışması ve amacına hizmet etmesi şarttır.

Web Tasarım Hizmeti Nasıl Sağlanır?

Literal PR olarak sağladığımız kurumsal kreatif özel yazılım çözümleri sayesinde sadece tasarım odaklı değil arka planda da kullanıcının talep ve beklentilerini hızlıca karşılayan modern ve kullanışlı siteler hazırlıyoruz. Başarılı web siteleri hem tasarım hem fonksiyonellik hem de içerik olarak kullanıcılarına en iyi dijital deneyimi sunmalıdır.

Amacımız markanızı, rakiplerinizi ve sektörünüzü analiz ederek süreçleri bir plan dahilinde ilerletmektir. Biz bu şekilde marka hikayenizi oluştururuz. Hizmet yada ürününüzü farklı kılan noktaları sitenizde özenle belirtiriz. Sonuçta web tasarım yapılırken dikkat edilmesi gereken çok fazla konu vardır. Markanızı en doğru şekilde temsil edip işinizin büyümesine katkı sağlayan yenilikçi ekibimiz ile birlikte üretiyoruz.

Web Tasarım & Özel Yazılım Hizmeti

Kurulduğumuz günden beri web tasarım ve web yazılım çalışmalarını tamamladığımız sitelerde her zaman kullanıcı deneyimini ön planda tuttuk. “UX (User Experience) Tasarım” ile markanın hedef kitlesine odaklı, mobil uyumlu tasarımı ile her cihazda yüksek performans ile çalışan kullanıcı deneyimini üst düzeyde tuttuğumuz dijital çözümler bütünüdür.

Web siteniz tarafımızdan yenilikçi teknolojiler ve güncel yazılım dilleri kullanılarak oluşturulmaktadır. Ayrıca tarafımızdan yapılan her web sitesi daha sonradan taleplerinize göre geliştirilebilmektedir. Bir an değil her an sizlere destek olmak için buradayız.

Web Tasarım Sürecinde Kullandığımız Altyapı ve Özellikler

Marka bilinirliği, kurumsal kimlik ve yüksek satış rakamlarına ulaşmanız için en güçlü araç web sitesidir. Ayrıca bunun için ihtiyaçlarınızı ve olmazsa olmazlarınızı belirliyor ona göre çözümler üretip çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sosyal medya reklamları üzerinden sitenize gelen kullanıcılara her zaman hızlı çalışan, kullanıcı deneyimi yüksek ve işlevsel siteler sunuyoruz. Ayrıca işinizi bir adım değil birkaç adım ileri götürmek için buradayız. Arayın hemen web sitenizi yapmaya başlayalım.

WhatsApp