Kreatif Yazılım Ajansı

Bu metin LiteralPr’a ait internet sitelerinin Garanti ve İade koşullarını kapsamaktadır.LiteralPr’a ait internet sitelerinde satılan tüm hizmetler LiteralPr garantisi altındadır. LiteralPr müşterinin talebi üzerine taahhüt ettiği hizmetleri sağlayacaktır.

Teklifin kabulü ve sözleşmenin imzalanmasından itibaren müşteri tarafların kararlaştırdığı hizmet bedelini peşin olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Müşteri gönderilen iletişim bilgilerinin doğruluğunu şimdiden kabul ve taahhüt eder. Müşterinin göndermiş olduğu iletişim bilgilerinin doğruluğu yine müşterinin sorumluluğunda olup, bu konulardan doğabilecek her türlü zarar ve ziyandan müşteri sorumlu olacaktır.

LiteralPr müşteriye üyelik sözleşmesinde taahhüt ettiği hizmetleri sağlayamadığı takdirde müşterinin kredi kartlı işlemini iade etmekle yükümlüdür.

LiteralPr ait internet sitelerinden satın alınan hizmetler ile ilgili iade başvuruları 444 44 44 – 0 850 000 00 00 Çağrı Merkezi Telefonları ile veya info@literalpr.com 7/24 online e-posta adresi aracılığıyla yapılmaktadır.

WhatsApp