Kreatif Yazılım Ajansı

Google Ads, önceden Google Adwords olarak tanıdığımız ve Google’ın arama sonuçlarında, iş ortağı sitelerde veya Youtube üzerinde işletmenizi/internet sitenizi tanıtıcı reklamları göstermenizi sağlayan bir online pazarlama aracıdır.

Google reklamları her işletmenin faaliyet gösterdiği alanlarda küçük veya büyük bütçeler ayırarak işletmeyi, ürünü veya hizmetleri ön plana çıkardığı reklam alanıdır. Firmamız işletmenizin, ürününüzün veya hizmetlerinizin Google üzerinden reklam yönetimi sağlayarak, hedef kitlenize daha kolay ulaşmanızı sağlamaktadır.

Neden Google Ads Reklamlarını Tercih Etmelisiniz?

Her gün milyonlarca kullanıcı ihtiyacı olduğu ürün veya hizmete erişebilmek için Google üzerinden arama gerçekleştirmektedir. Siz de potansiyel müşterilerinizin size daha kolay ulaşabilmesi için Google Ads hizmetini tercih edebilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Firmamız, alanında uzman kişilerden oluşan kadrosu ve yenilikçi hizmet anlayışı ile Google Ads Yönetimi konusunda sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır. Ekibimiz Google ile ilgili son gelişmeleri sürekli takip etmekte, reklamınızın güncel kriterlerle yayınlanmasını sağlamaktadır.

Ads Arama Ağı Reklamları

Ads Arama Ağı Reklamları, arama ağı üzerinde belirli anahtar kelimeler seçilerek yapılan reklam çalışmasıdır. Bu reklamlar arama sonuçları sayfasının üst kısmında 4, arama sonuçlarının alt kısmında ise 3 adet görünecek şekilde Google tarafından konumlandırılmıştır.

Ads Alışveriş Reklamları

Ads Alışveriş Reklamları, E-Ticaret siteleri tarafından sıklıkla tercih edilen ve ürün bazlı aramalarda ürünlerin üst sırada gösterilmesini sağlayan reklam çalışmasıdır. Alışveriş reklamlarında ürünleriniz arama sonuçlarının üst kısmında ve Google Alışveriş bölümünde ürün görseli, açıklaması ve fiyatı ile yer almaktadır.

Ads Akıllı Reklamlar

Ads Akıllı Reklamlar, üst sırada gözükmesini istediğiniz anahtar kelimelerin rekabet oranlarını ve bütçelerini otomatik olarak hesaplamakta, sizin belirlediğiniz reklam bütçesine göre en yüksek verim almayı amaçlayan reklam modelidir.

Ads Video Reklamları

Ads Video Reklamları ile Youtube üzerinde kullanıcıların ilgi alanlarına göre özgün hazırlanacak video reklamları sayesinde potansiyel müşterilerinize daha kolay ulaşabilir, dönüşümlerinizi arttırabilirsiniz.

WhatsApp