Kreatif Yazılım Ajansı

Doğru ve planlı yapılacak SEO danışmanlığı sayesinde Google’da üst sıralara ulaşmak sandığınız kadar zor değil. “Search Engine Optimization” kelimelerinin baş harflerinden oluşan SEO; ülkemizde “Arama Motoru Optimizasyonu” olarak adlandırılmaktadır. Kısaca tanımı ise arama motoru sırama kurallarıdır. Sitenizin belirli kriterlere uyması, altyapısının hızlı ve dinamik çalışması, SEO kriterlerine uygun tamamen özgün içerikler barındırması başlıca sıralama kriterleridir. SEO kriterlerinin yüzde otuzluk kısmı özgün içerik geri kalan yüzde yetmişlik kısmı ise teknik altyapıyı kapsamaktadır.

SEO Danışmanlığı yapılırken bazı önemli detaylar bulunmaktadır. Firmamız alanında uzman kadrosu ile SEO Danışmanlığı konusunda sizlere profesyonel destek sunmaktadır.

Doğru Site Analizi

SEO Danışmanlığı yapılmadan önce ilk yapılması gereken şey, web sitesinin doğru analiz edilmesidir. Yapılacak analizin sonucu iş planı oluşturulmasını doğrudan etkileyeceğinden dolayı analiz sonucunda ortaya çıkan hatalar, düzeltilmesi gereken alanlar ve iyileştirmeler doğru tespit edilmelidir. Firmamız alanında uzman kadrosu ile sitenizin en doğru şekilde analiz edilmesini sağlamaktadır.

Sektör ve Rakip Takibi

SEO Danışmanlığı hizmetimizde bir diğer önemli konu sektör ve rakip takibinin etkili bir şekilde yapılmasıdır. Firmamız bu konuda öncelikle bulunduğunuz sektörü ve rakiplerinizi incelemekte, elde ettiği sonuçlar doğrultusunda bir plan oluşturmaktadır. Bu sayede nereden ve nasıl başlayacağımıza profesyonel bir şekilde karar vermekteyiz.

Etkili ve Doğru Hamleler

Sitemizi analiz ettik, sektör ve rakip araştırmalarımızı tamamladık. Şimdi sırada analizlerimiz doğrultusunda etkili ve doğru hareket etmek var. Bu aşamada firmamız hata gidermeleri, iyileştirme çalışmaları ve özgün içerik oluşturma kısımlarında profesyonel bir tutum sergilemektedir. Bu sayede yapılacak işlemler etkili ve doğru bir şekilde yapılmış olur.

WhatsApp