Kreatif Yazılım Ajansı

Gelişen teknoloji ve çağın gereksinimleri ile birlikte sosyal medya artık hayatımızın büyük bir bölümünü kapsar hale geldi. Sosyal medyanın milyonlarca insan tarafından sürekli kullanılması da satış stratejilerinin artık sosyal medyaya yönelmesine sebep oldu.

Ürün ve hizmet sunan işletmeler, hedef kitlelerine daha hızlı ulaşabilmek adına sosyal medya reklamları üzerinden sosyal medya kullanıcılarına erişmek istemektedir. Firmamız ürün ve hizmetlerinizin sosyal medya reklamları üzerinden tanıtılması konusunda sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır.

E-Ticaret Siteleri için Sosyal Medya Reklamları

E-Ticaret sitesi için yapılan sosyal medya reklamlarında sitede yer alan ürünler, stok bilgisi ve ürün fiyatı gibi birçok bilgi reklamda kullanılmaktadır. Bu sayede belirlenen hedef kitlenize yönelik özel ürün reklamları sunabilmekteyiz.

Kurumsal Tanıtım Siteleri için Sosyal Medya Reklamları

Kurumsal tanıtım sitelerinde yapılacak sosyal medya reklam çalışmaları e-ticaret çalışmalarından biraz daha farklı yürütülmektedir. Firmamız reklam çalışmalarında uygulanacak stratejileri sektöre ve hedef kitleye göre özel olarak belirlemektedir. Bu sayede hedef kitlenize yönelik özel reklam çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.

WhatsApp