Kreatif Yazılım Ajansı

Sosyal medya ile ilgili bilinmesi gereken en dikkat çekici nokta, medyanın artık hızlı bir şekilde şekil değiştirerek sosyal medya haline gelmesidir. Devasa bir insan toplulğu bulunan bu medya aracında her kitle kendine en yakın ürün ve hizmeti alır. Sağladığımız reklam hizmetleri ile ürünlerinize ilgi duyan, almaya ve araştırmaya meraklı kullanıcıları belirliyoruz. Aktif pazarlama rolü üstlenerek ürünü değil faydasını satmanıza yardımcı oluyoruz.

Facebook ve diğer sosyal platformlar artık yeni bir kişisel ağ oluşturmak için en ideal yerlerden biridir. Sosyal medya farklılık oluşturmak için en uygun yerlerden biridir. Çünkü kullanıcılar ile iletişime geçerek onların taleplerini dinleyebilirsiniz. İstedikleri yönde ve talepte ürünler üretebilirsiniz. Bu yönüyle bile medyanın avantajlarını gözlemleyebilirsiniz.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi
Facebook kullanıcılarının tüm bilgilerine erişebildiği için harika bir hedefleme sistemi içermektedir.

Kullanıcılarıyla yakın temas kurulduğu sürece güven ortamı sağlanmış olacaktır. Hedef kitleye doğru yerde doğru zamanda reklamlar yapmak markanıza değer katacaktır. Çünkü tanıtımını yapmak istediğiniz ürünün basılı mecralardan geriye dönüş oranlarına baktığınız zaman rakamların dijital mecralara kıyasla oldukça düşük olduğunu görürsünüz. Fakat hedef kitleniz ile iletişime geçerek yayınlayacağınız bir sosyal medya reklamından dönüş alabilmeniz daha yüksek bir orana sahiptir.

Sosyal Medya Reklamları Şirketinize Ne Gibi Faydalar Sağlıyor?

Sayesinde bütçenizi doğru kullanıp reklamlarınızı hedef kitlelere ulaştırarak markanızı büyütüp, satışlarınızı arttırıyoruz. Ayrıca pazar araştırması yapıyor, kampanyalar ve promosyonlar oluşturuyoruz. Hedef kitlenizi ve sosyal medya hesaplarınızı canlı tutuyoruz.

Facebook Reklamları Vermenin Faydaları

Facebook üzerinde oluşturulan, Facebook’ta yayınlanmak üzere türlü çeşitleri bulunan reklam araçlarıdır. Bunlardan bazıları:

  1. Bir gönderiyi önce çıkarmak
  2. Facebook sayfanıza yeni beğeniler kazandırmak
  3. Web sitenize trafik sağlamak
  4. Potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlamak
  5. Varlıklarınızı ve marka bilinirliğini güçlendirmek
  6. Yeniden pazarlama reklam çalışmaları ile ziyaretçinizi müşteriye dönüştürebilirsiniz.

Instagram Reklamları Vermenin Faydaları

Instagram üzerinden yayınlanan bir gönderinizi öne çıkartarak web sitesine trafik, profil ziyareti gibi reklamlar oluşturulabilmekte. Çünkü ülkemizde kullanımı oldukça yaygınlaşan Instagram üzerinden oluşturulan reklamlarla yeni kitlelere ulaşmak mümkün. Web sitesini sosyal bağlantılardan gelen ziyaretçiler ile besleyebilir bu şekilde yeni müşteriler edinebilirsiniz.

Ayrıca hedef kitlenize doğrudan dokunarak yüksek marka bilinirliği elde edersiniz. İşletme için yeni müşterilere en uygun fiyatlarla ulaşmak bu yöntemle mümkündür.

Sosyal Medya Reklamları Size Ne Kazandırır?

Hem sosyal medya reklamları hem Google Ads reklamları ile desteklenen işlerde başarı oranı oldukça yüksektir. Sosyal medya kullanan biri ürün veya hizmetinizi Google üzerinde aratır. Tam olarak o anda karşısına çıkmanız ile sitenize giriş yapmasını sağlarsınız. İşte bu hizmeti alırken bir yandan da Google üzerinden reklamlarınızı verebiliriz.

WhatsApp