Kreatif Yazılım Ajansı

SEO danışmanlığı sayesinde Google’da ilk sayfadasınız. “Search Engine Optimization” kelimelerinin baş harflerinden oluşan SEO; ülkemizde “Arama Motoru Optimizasyonu” olarak bilinen Google sıralama kuralları olarak bilinmektedir.

SEO Kriterleri Nedir? Nasıl Bir Mantıkla Çalışır?

Temel olarak iki farklı bölümde bulunan SEO; iç ve dış optimizasyon olarak ayrılır. Site içi SEO çalışmalarında hız ve içerik önemlidir. Hızlı açılan sayfalar iyi bir kullanıcı deneyimi sunarken etkili içerik kullanıcıları sitenize çekecektir. Bu iki durum beklentilerin karşılanması için yeterlidir. Yanlış anlaşılma olmaması adına iç SEO kriterleri sadece hız ve içerik ile değil destekleyici maddeler ile de eksiksiz sağlanmalıdır. Bunlar; title, description, url, sayfa içi linkleme, kod-yazı oranları, H başlık etiketleri ve daha birçoğunun bir düzen içinde ve her sayfa her içeriğe özel olarak yapılması gerekir. Bir web sitesinde ortalama 80 sayfa bulunduğunu varsayalım.

Tüm iç SEO kriterlerini eksiksiz yerine getirmek trafik artışına katkı sağlayabilmektedir. Ayrıca SEO’nun bilinen 200 üzeri kriteri vardır. Bir kısmı site yöneticisi tarafından yapılabilirken birçoğu SEO uzmanları tarafından yapılması gereken kritik işlemler barındırmaktadır. Bu nedenle işlem yapılırken son derece dikkatli olunması gerekir.

SEO Danışmanlığı Hizmeti
SEO hizmeti artık büyük, küçük fark etmeden pek çok işletmenin kullandığı en etkili etkileşim türlerinden biridir.

Ayrıca dış SEO konusunda birçok kişinin aklına sadece backlink gelmektedir. Bu nedenle SEO sektöründen doğru bilinen yanlışlar vardır. Google uzmanlık kurslarından başarıyla geçip sertifika almaya hak kazanmış olan ekibimiz çalışmalarını yürütürken yabancı kaynaklardan teyit ederek bu kuralları uygulamaktadır. Aynı zamanda Google yöneticilerinin düzenledikleri konferansları takip edip son gelişmeler hakkında bilgiler toplamaktadır. Size en iyi SEO danışmanlığı hizmetini vermek için kendini geliştiren Literal PR sizinle de tanışmak istiyor.

Sektörünüzü ve rakiplerinizi ücretsiz analiz edelim eksiklerini ortaya çıkarıp biz neler yapabiliriz onu konuşalım.

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Kurumsal SEO danışmanlığı ile işinize, ürününüze veya hizmetinize ait kelimeleri odak noktamız yapıyoruz. Google’ ın yapay zeka ile çalışan arama motoru sayesinde daha yüksek sıralarda çıkmak, hedef kitleye ulaşmak, yüksek organik trafik sağlamak ve sonuç olarak daha fazla gelir elde etmenize yardımcı oluyoruz.

Markanızın tüm dijital varlıkları kontrol ederek hem SEO alanında sizlere destek sağlıyoruz. Kapsamlı SEO hizmetimiz sayesinde siz de arama motorlarının istediği optimizasyona uygun web tasarım hizmetimizden faydalanın.

Ayrıca SEO danışmanlığı belirli bir süre ile yapılan bir iş değildir. Çünkü SEO’da devamlılık esastır. Aynı şekilde başarı için tam olarak hedefimize odaklanıp Google’a sitenizi sevdirmeliyiz. Bunu yapabilecek bir ekip sizleri bekliyor. Markanızın dijital ortamda varlığını göstermek için bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz.

Her ay düzenli olarak hangi anahtar kelimede ne kadar yükseliş olduğu, içeriğe ihtiyaç duyulan sayfalar, sıralamada artış sağlayabileceğimiz yeni anahtar kelimeleri gelin beraber keşfedelim.

Profesyonel SEO danışmanı uzmanlarımız ile sizi dinliyor ve ihtiyaçlarınızı listeliyoruz. Talep ve beklentilerinizi iş planımıza ekliyoruz. Hedeflerinize uygun şekilde, web sitenizin arama motoru sonuçlarında üst sıralarda çıkması için nasıl bir yapıya ihtiyaç duyduğunuzu veya aktif web siteniz üzerinde neler yapılması gerektiğini belirliyoruz.

Arama motorlarında anahtar kelimelerinizde daima en üst sıralarda yer almak istiyor olabilirsiniz. Bunun için sitenizi dünyaya tanıtmamamız gerekiyor. Bizi hemen arayın.

WhatsApp