Kreatif Yazılım Ajansı

Özel yazılım web sitesi yaptırırken birçok kritere göre araştırmalar yapılmaktadır. Bu araştırmalar genel olarak iş ile ilgilidir. O işin daha önce yapılıp yapılmadığı, başarılı olunup olunmadığı veya nerede çıkmaza girdiği ya da nereden sonra açıldığı gibi konular ortaya çıkar. Özellikle iş tarafı hallolduktan sonra sıra web sitesi yaptırmaya gelir.

İşte tam da burada özel yazılım web sitesi yaptırmak gerektiğine inanıyoruz. Çünkü işinize özel ürün ve hizmetinize özel olarak yapılması gereken bu siteler hazır şablonlar kullanılmadan tamamen özgün olarak sizin için geliştirilmektedir. Markanızın ve değerinin imajı için birçok web sitesinde kullanılan tasarımı asla ve asla özel yazılım web sitelerinde uygulamıyoruz. Tamamen isteklerinize özel olarak size özgün bir tasarımı ortaya çıkarıyoruz.

Fiyatlandırmalarımız kesinlikle şişkin rakamlardan oluşmaz. Bir hizmetin değeri neyse Literal Pr’da en uygun maliyete bulabilirsiniz. Ayrıca sağladığımız uygun fiyatlı özel yazılım web siteleri ile firmanıza tasarım ve yazılım çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Özel Web Yazılım Firması Neler Yapar?

Uzun yıllar boyunca özel yazılım ve tasarım çalışmaları sunan firmamız edindiği tecrübe ve bilgilerler sizlere uygun fiyat sunabilmektedir. Piyasa araştırması yaptığınızda bir özel yazılım sitesi kullanılan yazılım diline, çalışan ekibe, işi üstlenen firmanın prestijine, personelin bilgi seviyesine ve daha önce hangi projeleri geliştirdiğine kadar birçok detay fiyatlandırmayı etkileyecektir. Bunu kısaca şöyle açıklayalım. İki farklı manav düşünelim. Birisi en lüks yüksek gelire sahip insanların yaşadığı yerde ve dükkanında bir ürünü 100 TL diyelim. Aynı tarladan çıkan bu ürün daha az insanın olduğu normal fiyatlarda herkesin alabileceği yerde o ürün 20 TL olsun. Şimdi aynı ürün fakat hizmet sattıkları kişiler ve ortam farklı. Biz şunu demiyoruz. En uygun olan 20 TL’lik en iyidir de demiyoruz. Burada dikkat edilmesi gereken yer istediğiniz hizmeti alıp alamayacağınız yeri bulmaktır.

Özel Yazılım Web Sitesi

Özel yazılım çalışmaları normal web sitelerinden biraz daha farklıdır. Çünkü kalıpların dışına çıkılmaktadır. Özel olarak istediğiniz bir güncelleme bu tür sitelerde uygulanabilmektedir. Örnek vermek gerekirse diyelim kurumsal site yaptırdınız. Yani özel bir yazılım çalışması değil. Bu site üzerinde anasayfaya rezervasyon formu ekleyelim buna panelden erişip detayları göreyim dediniz. İşte bu form ve panel detay bölümleri için yapılıp çalışmalar özel talep olarak görülmekte ve tarafımızda uygun maliyetli değerlendirilmektedir.

Web tasarım ve özel yazılım fiyatlarımız için paketlerimiz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Alanında Uzman Web Tasarım Ekibi İle Hizmet Veriyoruz

Ekibimiz; yazılım alanında üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezundur. Bu sebepten ötürü yapılacak çalışmalar neticesinde fiyatlarımız yapılacak işe göre uygun ölçülerde belirlenmektedir. Çalışan ekip arkadaşlarımız projelerinizde görev aldıkları taktirde istediğiniz web tasarım ve özel yazılımı ortaya çıkaracaktır.

Sunduğumuz hizmete göre fiyatlarımız oldukça uygundur. Bunun sebebi uzun yıllar boyunca birçok alanda yazılım geliştirmemiz ve sektör tecrübesi edinmemizdir. Yapılacak işleri önceden planlayıp bir düzen içerisinde gerçekleştiren firmamız etkili çalışma hizmeti ile projelerinizi gerçekleştirmektedir.

WhatsApp