Kreatif Ajans

GOOGLE REKLAM

Günümüzde dijital reklamcılığın en yaygın yapıldığı mecra Google Adwords reklam verme platformudur. Firmanızın ve sizin ihtiyaç duyduğunuz reklam türü ne ise, o alanda en etkin reklamı veriyoruz. Kimi firma için anahtar kelime reklamları ile arama sonuçlarında ön planda çıkmak önemli iken, bazı firmalarda da görsel reklamlarla marka bilinirliği oluşturmak ön plana çıkabiliyor. Bize ne iş yaptığınızı ve ne beklentiniz olduğunu bildirmeniz yeterli! Sonrası bizim işimiz...

WEB TASARIM & SEO

Firmanıza ya da şahsınıza en uygun tasarım ve özelliklere sahip web sitesini yapıyoruz. Bu siteyi arama motoru optimizasyonu (SEO) yaparak, organik arama sonuçlarında üst sıralarda listelenmesini sağlıyoruz.

SOSYAL MEDYA REKLAMCILIĞI

Günümüz insanı Facebook , Instagram , Youtube gibi sosyal mecralarda çok vakit geçiriyor. Size, en uygun olabilecek müşterileri kitlesine bu ortamlardan ulaşma imkanı sunuyoruz. Facebook ve Instagram başta olmak üzere, bu tür platformlarda yapılan reklamcılık, cinsiyet, şehir, yaş aralığı, ilgi alanları gibi oldukça spesifik tercihler yapabilme ve nokta atışı hedef kitle oluşturma olanağı sağlar.

E-TİCARET

E-ticaret yapmak için gerekli tüm altyapı kurulumu ve işleyişi için ihtiyaç duyduğunuz danışmanlık, reklamcılık ve yazılım desteğini size en etkin biçimde sağlıyoruz. Halihazırda bir E-ticaret sisteminiz varsa ya da yapmak istiyor ve nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız, biz size izleyeceğiniz prosedürler için gerekli tüm çalışmaları sunmaktayız.

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Sosyal medyadaki kişisel ya da kurumsal sayfalarınızı inceleyerek analiz eder, size özel raporlar sunar ve hedefleriniz doğrultusunda etkin tavsiyeler veririz.

Bize numaranızı bırakın. Başlamak için biz sizi arayalım.