Kreatif Yazılım Ajansı

Google Ads konusuna girmeden önce olması gerekenlerden kısaca bahsetmek isteriz. Reklam çalışmalarının gerçekleşebilmesi için ziyaretçilerin girebileceği bir web sitesine ihtiyacınız vardır. Bu nedenle eğer web siteniz yoksa hemen web sitesi paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Şimdi tekrar Google Ads konusuna gelelim. Reklam vermek başta kolay gibi görünse de asla öyle olmadığını kendi başınıza reklam verdiğinizde görebilirsiniz. Reklamlarınızın etkisiz olması, hangi bölgelerde görünüp görünmeyeceği, hedef EBM ve TBM gibi ve daha birçok kriterde yanlış seçimler yapılması sadece paranızı çöpe atmanız demektir.

Hemen Google sertifikasına sahip ajansımız ile iletişime geçerek Google reklamlarınızı yönetmemizi sağlayabilirsiniz. İşinde uzman olan kadromuz ile sizin için değerli olan kelimeleri, metinleri, açıklamaları ve başlıkları özenle oluşturalım. Gereken daha onlarca kriteri yerine getirelim ve sizleri anahtar kelimelerinizde ilk sıraya çıkaralım.

Öncelikle sektör araştırması yapılıp rakipler belirlenmelidir. Aynı zamanda belirlenen anahtar kelimeler reklam verirken; kullanılan eşleme türleri, teklifiniz, bütçeniz, mobil cihaz teklifleri ve diğer reklam performansını artıracak hamleler sizleri üst sıralara taşımaktadır. Çünkü Ads sistemi sizlerden reklamı kendinize göre inşaa etmenizi bekler. Bunun için 5 gün boyunca öğrenme dilimi uygulanır. Bu süre kapsamında reklamınızı önerilere göre optimize ediyoruz. Reklamınız yayında olduğu sürece optimize edilecek ayarlar, önerilen kelimeler ve teklifler ile ilgili düzenlemeler yapılabilmektedir.

Oluşturacağımız reklam için sizlerle istişare yapıp sizlerden işinizle ilgili kelimeleri, dikkat edilmesi gerekenleri, kampanyaları ve varsa duyurularınızı bir araya getirip sektörünüzde aynı kelimlerde reklam veren firmaların arasından kolayca sıyrılmanızı sağlıyoruz. Böylece bir kullanıcı benzer kelimeleri arattığında siteniz çıkacak ve başlıkların kullanıcılara cazip gelmesiyle tıklamalarınız artacaktır. Bu tıklamalar üstteki istatistikler bölümümüze yansıyan rakamlara işte böyle dahil olmaktadır.

Google Ads Reklam Uzmanı
Google Ads reklamcılığı uzmanlık isteyen bir alandır. Bu konuda Google sertifikalı ekibimiz sizlere uzman desteği sağlamak için hazır.

Hepimiz bir kullanıcı olarak mutlaka Google üzerinde binlerce kez arama yapmışızdır. Bir sektör örneğinden gidelim. Diyelim ki bir su tesisatı yapan bir firma var. Bu firmanın on rakibi de aynı anda reklama çıkıyor. Peki, en üst reklam yerleşimi bilindiği gibi dört alandan oluşuyor. Daha sonrasında doğal sonuçlar gelmeye başlıyor. Bunu biliyorsak konuya devam edelim. Google herkesi ilk sıraya alamayacağı için adeta bir açık arttırma düzenlemektedir.

Google Ads, açık arttırmaya katılan reklamın anahtar kelimesini ve reklam sıralamasını inceler. Reklam sıralaması;

Hemen Google Ads reklam uzmanımız ile tanışın. Reklamlarınızı hak ettiği yere taşıyalım. Satın almaya istekli ve meraklı daha fazla müşteriye ulaşın.

WhatsApp